Zwiększ swoje kwalifikacje w Warszawie!

Rynek pracy wymaga od potencjalnego pracownika stałego rozwijania swoich umiejętności i kwalifikacji. W związku z tym firmy szkoleniowe wychodzą naprzeciw potrzebom pracownika i oferują różnego rodzaju szkolenia – biznesowe, indywidualne, branżowe, dzięki którym kwalifikacje wzrastają, podobnie jak szansa na znalezienie dobrej pracy.

Wśród najpopularniejszych firm szkoleniowych w Polsce wysokie miejsce zajmuje Maciołek&Wspólnicy. To firma, która prowadzi szkolenia w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku. Są to szkolenia z wielu, rozmaitych kategorii, takich jak: Leadership, HR, negocjacje, sprzedaż, umiejętności osobiste, a także szkolenia prawne. Firma Maciołek&Wspólnicy specjalizuje się także w szkoleniach biznesowych opartych o gry szkoleniowe. Umożliwia również udział w darmowych webinarach online. Proponuje również jedyne w Polsce szkolenia z wystąpień publicznych, prowadzonych w profesjonalnym studiu telewizyjnym w Warszawie. Szkolenia firmy GenWhy trwają zazwyczaj dwa dni, ich cena jest różna – w zależności od kategorii wynosi między 1.000 – 2.000 tysiące złotych.

Szeroki wachlarz kursów i szkoleń proponuje również firma MySkills. Są to certyfikowane kursy, prowadzone w całej Polsce. MySkills przewiduje szkolenia nie tylko pod względem kategorii, ale również poziomu zajmowanego przez uczestnika szkolenia stanowiska – jest to zatem firma, która zwiększy Twoje kwalifikacje bez względu na to, czy jesteś początkującym pracownikiem, czy też doświadczonym menagerem. Cena za szkolenie oscyluje w granicach 1.000 – 2.000 tysiąca złotych.

W zakresie szkoleń biznesowych dużym zainteresowaniem cieszą się kursy prowadzone przez firmę BERNDSON. Firma proponuje zwiększenie kwalifikacji w takich kategoriach jak: negocjacje biznesowe, zarządzanie czasem i organizacja pracy, rekrutacja i selekcja pracowników. BERNDSON – szkolenia biznesowe to firma, która pozwala również na zdobycie wyższych umiejętności z dziedzin zarządzania, sprzedaży, marketingu, finansów i umiejętności osobistych. Szkolenia prowadzone są w Warszawie, Krakowie i Poznaniu.

Maestra, to firma szkoleniowa, która przede wszystkim stawia na szeroko pojęty rozwój osobisty i zawodowy klienta. Realizuje szkolenia prawne, z zakresu konsultacji coachingowych i doradczych, wykonuje również różnego rodzaju, profesjonalne testy psychologiczne. Maestra współpracuje z wieloma partnerami z zakresu biznesu. Szkolenia realizowane przez firmę uzyskały wiele prestiżowych rekomendacji.