Czy znajomości nawiązywane na portalach randkowych to już zdrada?

Coraz więcej osób spędza coraz więcej czasu w internecie. Robimy tam już nie tylko zakupy, sprawdzamy wiadomości, uczymy się czy też szukamy rozrywki, ale także wiele osób z mniejszych miejscowości, gdzie nie mają za bardzo dużego wyboru, aby poznawać nowych ludzi decyduję się na założenie w internetowym portalu randkowym swojego konta.

W internecie mamy obecnie wiele możliwości, aby poznawać nowe osoby, gdyż mamy dostęp do wielu serwisów randkowych, w których zarejestrowanych jest tysiące osób, które również zainteresowane są internetowymi randkami.

Kto najczęściej szuka miłości w internecie?

Wiele stereotypów wskazuje na to, że w serwisach randkowych w internecie rejestrują się tylko osoby, które nie mają czasu, aby spotykać się ze znajomymi i poznawać nowych ludzi, mają kiepską urodę i szukają partnera w serwisach internetowych, a także wiele osób myśli, że na portalach randkowych w internecie rejestrują się tylko osoby młode, które szukają przygód.

Z badań wynika, że najczęściej na portalach randkowych w internecie rejestrują się osoby w wieku 25 do 34 lat, ale nie oznacza to wcale, że nie możemy spotkać osób starszych, gdyż takich również przybywa z roku na rok i najczęściej osoby starsze szukają prawdziwej miłości i osoby, z którą mogłyby sobie ułożyć całe życie.

Czy randki w internecie to nadal temat tabu?

Mimo iż mamy już czasy najnowszej technologii i doskonale wiemy jak wiele osób rejestruje się na portalach randkowych to i tak mało kto osobiście przyznam się do tego, że randkuje przez internet. Najczęściej Rozmawiając ze znajomymi opowiadamy o tym, jakie zakupy zrobiliśmy w internecie, z kim nawiązaliśmy kontakt, co ciekawego znaleźliśmy, ale nigdy nie przyznajemy się do tego, że spotkaliśmy fajnego partnera w internecie i randkujemy z nim.

Kolejnym mitem, który warto obalić jest to, że bardzo duża liczba osób myśli niż w internecie randkuje tylko osoby nieatrakcyjne. Jednak jak się okazuje wiele kobiet nie może znaleźć w swoim otoczeniu idealnego partnera do stałego związku, dlatego przenosi się do internetu, gdzie może poznać wielu fantastycznych mężczyzn, którzy spełnią jej oczekiwania.

Podobnie jest z mężczyznami, którzy szukają miłości a w ich otoczeniu nie ma takich dziewczyn jakich potrzebuję. Wtedy nie tylko internet wydaje się jedynym rozwiązaniem, ale także randki online wydają się szybką i bezpieczną metodą na poznanie fajnych ludzi.

Czy znajomości nawiązywane na portalach randkowych to już zdrada?

Serwisy randkowe służą głównie do tego abyśmy mogli nawiązać nowe znajomości oraz poznać miłość naszego życia. Oczywiście ciężko jest tutaj mówić o jakiejkolwiek zdradzie, gdy tylko wymieniamy informację pomiędzy użytkownikami i rozmawiamy tylko przez internet.