Wyszczuplanie i modelowanie ud – kriolipoliza

Wiele osób mimo tego, że prowadzi aktywny tryb życia i dba o swoją dietę, to i tak nie może osiągnąć wymarzonej sylwetki. Dlatego też poszukują oni coraz nowszych rozwiązań pozwalających wyszczupleć.

Jednym z najefektywniejszych zabiegów, pozwalających pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej jest kriolipoliza. Wykonuje się go w gabinecie kosmetycznym i najbardziej polecany jest dla osób, które chcą zmienić wygląd swojej talii albo ramion.

W jaki sposób działa kriolipoliza?

W wielu salonach urody można zapisać się na zabieg kriolipolizy. Osoby, które mają pierwszy raz styczność z tą nazwą mogą nie wiedzieć, na czym to dokładnie polega.

Głównym zadaniem kriolipolizy jest miejscowe usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej poprzez zastosowanie niskiej temperatury. Tkanka tłuszczowa jest bardzo wrażliwa na zimno, dzięki czemu pod wpływem niskiej temperatury zostaje zniszczona, bez uszkadzania pozostałych elementów ciała.

Urządzenie służące do tego zabiegu ma zamontowaną specjalną końcówkę, która aplikuje na zimno, a następnie zasysa skórę wraz z tłuszczem. Temperatura chłodzenia zawsze dostosowywana jest do ilości tkanki tłuszczowej, więc nie ma takiej możliwości, aby odmrozić skórę.

Komórki tłuszczu niszczone są stopniowo, dlatego też na pełny efekt należy poczekać kilka tygodni, ale początkowe rezultaty można już odczuć po pierwszym zabiegu. W gabinetach kosmetycznych wykorzystuje się nowoczesny sprzęt, dzięki czemu klient ma pewność, że efekty będą w pełni zadowalające.

Jakie są największe zalety kriolipolizy?

Kriolipoliza ma wiele zalet, więc mogą z takiego zabiegu korzystać różne osoby. Największe korzyści to:

  • znaczne zniwelowanie tkanki tłuszczowej, nawet o 40%,
  • zabieg wykonywany przy użyciu specjalnej głowicy, więc nie wymaga użycia igieł czy skalpeli, dlatego jest nieinwazyjny i bezbolesny,
  • efekty na swoim ciele można zauważyć już po pierwszej wizycie, ale warto kriolipolizę powtórzyć po trzech miesiącach dla uzyskania lepszego efektu,
  • możemy w ten sposób wyrównać tkankę tłuszczową w miejscach, które są bardzo trudne do odchudzania, a to przekłada się na nierówne proporcje sylwetki. Mowa tu przede wszystkim o zbyt grubych ramionach albo udach.

Gdzie we Wrocławiu wykonać kriolipolizę?

Jeśli poszukujesz we Wrocławiu sprawdzonego miejsca do wykonania kriolipolizy, warto odwiedzić salon Coco Time: https://coco-time.pl/kriolipoliza/. Zabieg przeprowadzany jest przez wykwalifikowana kadrę, dzięki czemu klient może liczyć na satysfakcjonujące wyniki, a także informacje dotyczące tego, jak dbać o skórę po redukcji tkanki tłuszczowej.

Metoda przeznaczona jest dla wszystkich osób, które marzą o pozbyciu się nadmiaru tłuszczu z problematycznych części ciała. Pomaga pozbyć się opornej tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, pleców, ud i ramion.