Uzupełnij swoją wiedzę i wybierz studia podyplomowe

Studia podyplomowe dedykowane są adeptom uczelni wyższych, którzy posiadają dyplom inżyniera, licencjata lub magistra. Za wyborem tych studiów przemawia możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy z wąskiej dziedziny, a także atrakcyjna forma nauki. Może czas pomyśleć o studiach podyplomowych i podnieść swoje kompetencje zawodowe? Wyróżnij się na rynku pracy i postaw na nowoczesną edukację!

Studia podyplomowe dla wymagających

Wybór studiów podyplomowych to możliwość poszerzenia wiedzy oraz zdobycia nowych umiejętności. Ten rodzaj studiów jest kierowany do osób bezrobotnych, menadżerów, nauczycieli, wypalonych oraz ambitnych pracowników. Studia te łączą atrakcyjną formę z nowoczesnym szkolnictwem, jakie oferuje Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu.

Studia podyplomowe
bardzo często realizowane są w trybie zaocznym. Oznacza to jeden lub dwa zjazdy w miesiącu. Zjazdy te zazwyczaj planowane są na weekendy, dzięki czemu można pogodzić je z życiem rodzinnym oraz pracą zawodową. To jeden z wielu atutów studiów podyplomowych, jaki doceniają studenci tych kierunków.

Podyplomówka to również ciekawa propozycja dla wypalonych pracowników, którzy pragną zdobyć nowe umiejętności. Studia te docenią z pewnością osoby, które chcą lub muszą się przekwalifikować. Podniesienie kwalifikacji to niewątpliwie doskonały sposób na zdobycie nowych kompetencji, umiejętności oraz wiedzy. Sprawia to, że pracownik staje się o wiele bardziej atrakcyjny na rynku pracy.

Studia podyplomowe w WSZiP

Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości posiada w swojej ofercie wiele atrakcyjnych kierunków, które podjąć można na: studiach licencjackich, studiach magisterskich, studiach inżynierskich oraz podyplomowych. Wybór WSZiP pozwala uzupełnić wiedzę w licznych specjalnościach, wśród których należy wymienić kierunki:

  • zarządcze,
  • administracyjne i prawne,
  • pedagogiczne,
  • finansowe,
  • kierownicze,
  • marketingowe,
  • menadżerskie,
  • dotyczące innowacyjnych i nowoczesnych technologii,
  • związane ze zdrowiem i urodą.

Edukacja na studiach podyplomowych pozwala wyspecjalizować się w bardzo wąskiej dziedzinie, ponieważ ukierunkowane są one na zdobycie solidnej wiedzy w krótkim czasie. Czas ich trwania uzależniony jest od kierunku. Studia te mogą obejmować dwa, trzy lub cztery semestry.

W przypadku studiów podyplomowych istnieje możliwość poniesienia kwalifikacji oraz doskonalenia umiejętności, tak samo jak w przypadku studiów licencjackich lub magisterskich. Rozpocznij naukę na studiach podyplomowych, które spełnią twoje oczekiwania!