Top 7 Portali Randkowych

Serwisy randkowe w Polsce, jak również na całym świecie zdobywają coraz większą popularność. Już nie musimy wychodzić wieczorem a ze znajomymi do knajpy, aby nawiązać nowe znajomości, ponieważ wystarczy tylko zarejestrować się w dobrym serwisie randkowym i możemy znaleźć kilku czy nawet kilkunastu partnerów, z którymi moglibyśmy spędzić resztę życia. Na początek najlepiej umówić się na spotkanie przez internet a później, dopiero gdy poznamy się bliżej na randkę w realu.

Mamy wiele różnych portali internetowych, z których korzysta setki tysięcy, a nawet miliony osób w Polsce, jak również na całym świecie i dzisiaj wymienimy sobie 7 najlepszych portali randkowych.

Top 7 Portali Randkowych.

1. DateZone

Jest to obecnie jeden z największych portali randkowych dostępnych w internecie i działa na terenie całego świata. Mimo że portal został stworzony, aby zdobywać użytkowników w języku angielskim to jednak został przetłumaczony na język polski i możemy w bardzo łatwy sposób korzystać z niego nie znając angielskiego. Serwis ten posiada dodatkowe forum, gdzie możemy także wymieniać się opiniami oraz informacjami z innymi użytkownikami.

2. Badoo

Ten serwis zrobi bardzo dużą furorę wśród wszystkich internautów poszukujących randek online. Głównie skierowany jest do młodych użytkowników, ale także starsi znajdą tu partnera do rozmowy dla siebie. To, co warto wspomnieć o tym serwisie to jest to, iż korzystanie z serwisu to prawdziwa zabawa, gdy szukamy miłości.

3. Sympatia

Sympatia jest jednym z najpopularniejszych polskich serwisów randkowych, która każdego dnia przyciąga nowych użytkowników. Serwis Działa już od wielu lat i zgromadził bardzo dużą bazę zarejestrowanych profili, a więc z pewnością Znajdziemy tutaj partnera do randkowania online czy też na całe życie.

4. Academic Singles

Ten serwis został założony z myślą o starszych i dojrzałych użytkownikach, którzy poszukują poważnych i stałych związków. Jeżeli jesteś powyżej 30 roku życia i nadal jesteś singlem to tutaj z pewnością znajdziesz odpowiednią osobę dla siebie.

5. eDarling

Ten serwis jest chyba obecnie najpopularniejszym, w którym najwięcej osób szuka miłości. Możemy tutaj spotkać zarówno naszych rodaków z Polski, jak również z całego świata. Ten portal randkowy oferuje także wykonanie testu osobowości, dzięki którym dopasujemy się do odpowiedniej grupy i szybciej znajdziemy osoby, na których nam zależy.

6. Miłosny Kontakt

W tym serwisie randkowym znajdziemy na wiele różnych profili użytkowników o różnych zainteresowaniach, więc jeżeli jesteśmy młodzi lub starsi to na pewno znajdziemy tutaj bratnie dusze.

7. Erodate

Ten portal randkowy został stworzony z myślą o osobach, które najwięcej stawiają na seksualność drugiej osoby i ich wygląd zewnętrzny.