TOP 3 oferty bankowe

eKonto w mBanku

Otwarcie rachunku jest bezpłatne, w przypadku konta standardowego prowadzenie konta również bezpłatne. Do konta można wybrać kartę Visa lub MasterCard, którą otrzymujemy za darmo. Opłaty za kartę to 4 zł miesięcznie, jednak można ich uniknąć wykonując co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych w ciągu miesiąca za pomocą karty. Opłaty za korzystanie z bankomatów wyglądają również bardzo korzystnie. Jeżeli wypłacana kwota jest równa lub większa od 100 zł – bez żadnych opłat możemy wypłacać z bankomatów BZ WBK, Planet Cash oraz Euronet. Jeżeli chcemy wypłacić kwotę mniejszą niż 100 zł, opłata wynosi 1,30 zł. Podczas korzystania z bankomatów za granicą uiszcza się opłatę 10 zł. Wpłaty gotówki w wpłatomatach są darmowe dla mBanku, Cashline lub Planet Cash. Przelewy są darmowe, szybkie przelewy według standardowego cennika. Sprawdzenie salda w bankomacie to jednorazowo koszt 5 zł. Możemy również włączyć funkcję wypłat we wszystkich bankomatach – koszt 5 zł miesięcznie. Jest to bardzo dobra funkcja, która umożliwia korzystanie z wszystkich bankomatów znajdujących się pod ręką.

Konto 360 w Millenium

Opłata za prowadzenie konta wynosi 8 zł miesięcznie, można jednak jej uniknąć jeśli w ciągu miesiąca na konto wpłynie minimum 1000 zł. Wydanie karty debetowej jest darmowe, następnie przez pierwsze 2 miesiące pobierana jest opłata za kartę w wysokości 7 zł, po tym okresie można jej uniknąć wpłacają na konto co najmniej 1000 zł miesięcznie. Konto daje możliwość darmowych wypłat z wszystkich bankomatów Millenium oraz wypłata z kosztem 1 zł w bankomatach BZ WBK i Planet Cash. Wszystkie przelewy krajowe są bezpłatne, przelew w oddziale banku to koszt 7,99 zł. Istnieje także możliwość wykupienia ubezpieczenia karty i konta w cenie 3,99 zł miesięcznie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które włącza się automatycznie, ale w każdym momencie można je wyłączyć dzwoniąc na infolinię. Konto 360 ma także opcję dla studentów.

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

O zł za prowadzenie konta dla osób poniżej 26 roku życia, 10 zł dla osób, które przekroczyły ten wiek. Mogą jednak one uniknąć opłaty, jeżeli każdego miesiąca będzie jednorazowy wpływ na konto w wysokości 1500 zł. Wydanie karty jest bezpłatne, prowadzenie również jeżeli w ciągu miesiąca wykonamy transakcje kartą na 300 zł. Wypłata gotówki w bankomatach Alior Banku jest darmowa, wypłata w pozostałych bankomatach to 1,50 zł jednorazowo. Przelewy w polskiej walucie krajowe to 0 zł, 8 zł za wykonanie przelewu w placówce banku.

Zerknij także na stronę: youthbank.pl/najlepsze-oferty-bankowe/