Strzelanie Kraków – cennik

W związku z coraz większą popularnością aktywności podejmowanych na strzelnicach – miłośnicy tego typu rozrywek mogą liczyć nie tylko na coraz większy wybór strzelnic, ale też coraz bardziej atrakcyjne ceny.

Strzelanie – cennik w krakowskich shooting range

Kraków jako duże miasto, pełne młodych ludzi chętnych do odkrywania nowych atrakcji również pod tym względem jest coraz bardziej zachęcający. Można tutaj liczyć na naprawdę ciekawe oferty. Postanowiliśmy się przyjrzeć kilku z nich, co powinno być ostatecznym bodźcem motywującym do podjęcia tego rodzaju hobby. Kraków to idealne miasto dla miłośników finansowych, a poniżej kilka na to dowodów w kontekście finansowym.

Strzelnica – hobby nie tylko dla bogaczy!

W pierwszej kolejności postanowiliśmy bliżej się przyjrzeć strzelnicy GoToShoot – zabawa może się tutaj zacząć już od niecałej stówki w pakiecie „strzelanie podstawowe” natomiast bardziej wytrawni strzelcy, jak również Ci którzy chcą się naprawdę świetnie zabawić inwestując 300 zł mogą zapewnić sobie totalnie szałową rozrywkę: strzelanie ekstremalne. Pełną ofertę możesz sprawdzić na: www.gotoshoot.com

Cracow Shooting Academy to także ciekawa propozycja, zarówno pod względem cenowym, jak i samego sprzętu, z jakiego można tam korzystać, choć okazuje się że jednak jest odrobinę drożej niż w GoToShoot na poziomie podstawowym, jeśli jednak wziąć pod uwagę górny próg – taniej.

Ceny przykładowych pakietów w Cracow Shooting Academy:

  • pakiet basic – 120 zł
  • pakiet VIP – 220 zł

Teraz już po prostu wypadałoby wejść na strony internetowe czy profile w portalach społecznościowych by sprawdzić cennik za strzelanie bardziej dokładnie, ale nie zapominając iż nie chodzi tylko o pieniądze.

Na co jeszcze zwrócić uwagę wybierając strzelnicę?

Oczywiście asortyment, jakim dysponuje. Jeśli masz pomysł na broń, z której zawsze chciałeś strzelić – to szukaj strzelnicy przede wszystkim właśnie kierując się tym aspektem, celem spełnienia marzeń.

Natomiast, jeśli z różnych powodów nie jesteś specjalnie sprecyzowaną (póki co) osobą względem broni – zwróć uwagę na bogactwo oferowanego asortymentu przez różne shooting range, jak również opinie innych użytkowników na temat tego w jakiej jakości ten shooting sprzęt jest, mając nadzieję iż są to ludzie którzy patrzą też na to jakiej jakości jest samo strzelanie – cennik powinien być tylko dodatkową informacją, która powinna pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji, a nie ją kompletnie sugerować.

Warto dodać, iż w Krakowie jest jeszcze więcej strzelnic, z których ofertą i cennikami naprawdę warto się zapoznać.