Sprawdzony balsam do ciała

Zima to czas, gdy skóra potrzebuje szczególnej troski. Jak ją zapewnić? Podstawą pielęgnacji jest odpowiednie nawilżenie, możliwe dzięki zastosowaniu profesjonalnych kosmetyków. Jak dobrać idealny balsam do ciała?

Balsam do ciała to kosmetyk, którego zadaniem jest przede wszystkim nawilżenie. Neutrogena od lat specjalizuje się w produktach pielęgnujących ciało i twarz – polecamy: https://neutrogena.com.pl/product/15. Skóra sucha wymaga więcej, zwłaszcza zimą. W odpowiedzi na potrzeby osób zmagających się z problemem wrażliwej i suchej skóry powstał głęboko nawilżający balsam do ciała i twarzy – Neutrogena, formuła Norweska. Co wyróżnia go spośród innych produktów? Ogromnym plusem jest niesamowicie lekka konsystencja, która zapewnia błyskawiczne wchłanianie kosmetyku. Produkt nie pozostawia na ciele tłustej warstewki, całkowicie wnika w skórę, zapewniając jej natychmiastowe nawilżenie i odżywienie. Efekt utrzymuje się przez całą dobę. Wniknięcie składników w głąb skóry daje ochronę przed wysuszeniem i długo utrzymujące się uczucie gładkiego, miękkiego ciała. Kosmetyk umieszczony jest w poręcznym słoiczku o pojemności 200 ml. Niesamowita wydajność sprawia, że ilość ta wystarcza na bardzo wiele aplikacji. Balsam przeznaczony jest zarówno do ciała, jak i twarzy. Jeden produkt jest w stanie zastąpić krem do rąk, balsam do ciała oraz krem do twarzy. Łagodna formuła i unikalna kompozycja składników sprawia, że produkt z powodzeniem może być stosowany do delikatnej skóry twarzy.

Dlaczego należy dbać o nawilżenie skóry?

Sucha skóra powoduje nie tylko dyskomfort. Brak odpowiedniego nawilżenia przyśpiesza proces starzenia, a także może powodować pojawianie się przebarwień i niedoskonałości. Chcąc uchronić się przed wczesnym pojawieniem się zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie, należy dbać o odpowiednią pielęgnację. Głęboko nawilżający balsam do ciała idealnie nadaje się do każdej partii ciała, z powodzeniem można go stosować do twarzy, ciała, dłoni i stóp. Warto pamiętać, iż najszybciej starzejącym się obszarem naszego ciała, są właśnie dłonie, dlatego należy je otoczyć szczególną troską. Zaaplikowanie kosmetyku nawilżającego po każdym myciu rąk oraz przed wyjściem na zewnątrz, pozwoli cieszyć się gładką skórą dłoni przez wiele lat. Balsam do ciała firmy Neutrogena świetnie nadaje się do pielęgnacji dłoni, głównie ze względu na szybkie wchłanianie. Niektóre produkty mają tendencję do pozostawiania tłustej warstewki powodującej dyskomfort, nasz kosmetyk błyskawicznie wchłania się w głąb skóry, zapewniając całodobową ochronę i nawilżenie.