Smart Trolley – nowy wózek golfowy od firmy Motocaddy

Posiadanie jak najlepszego wózka golfowego jest dla miłośnika tego sportu niemal tak ważne, jak zdobycie wszystkich dołków, a tym samym wykazanie się klasą samą w sobie. Na szczęście firmy produkujące wózki golfowe prześcigają się w tworzeniu prawdziwych dzieł sztuki. Takim jest właśnie ostatnia propozycja Motocaddy i ich Smart Trolley.

Produkt na miarę naszych czasów

Brytyjki spec od tworzenia wyrafinowanych rozwiązań tym razem postawił na produkt „smart” i idealne przystosowanie go do realiów naszych czasów. W nowej propozycji Motocaddy można znaleźć połączenie wszystkich najważniejszych funkcji mobilnych, kreując urządzenie przyszłości. Nietrudno się po takim wstępie domyślić, że jedną z głównych zmian będzie wprowadzenie możliwości sparowania telefonu komórkowego z wózkiem. Co to da użytkownikowi? Dzięki temu na wyświetlaczu zamontowanym w wózku będzie mieć wgląd do najważniejszych funkcji telefonu. To świetne rozwiązanie, kiedy podczas relaksującej partyjki czekasz na ogromnie ważny telefon. W grę wchodzi również odbieranie maili, SMS-ów czy powiadomień z Facebooka.

Nigdy więcej się nie zgubisz

Uważana przez wielu za niebanalny smaczek jest również wbudowana funkcja GPS. Do tego pojawia się również stworzona specjalnie na potrzeby S5Connectaplikacja na telefon, mający współpracować z lokalizatorem GPS. To daje naprawdę ogromne możliwości – po sparowaniu telefonu, na którym jest wgrana aplikacja z wózkiem otrzymujesz swoje dokładne położenie na polu. To prawdziwa rewolucja – jedno spojrzenie na ekran pozwala odczytać, jaka odległość dzieli nas do flagi, a my w jakim miejscu względem końca i początku Greenu się znajdujemy. Dlaczego jest to rewolucja? Podobne funkcje dotychczas można było znaleźć jedynie w zegarkach golfowych. O ileż ciekawszym rozwiązaniem jest wyposażenie w takie funkcje właśnie wózka!

Dalej – wszystko po staremu

Wszystkie innowacje odnoszące się do mającego mieć premierę w czerwcu wózka Motocaddy skupionego są na funkcjach „smart”, przenoszonych z telefonów,  tabletów czy zegarków w bardziej funkcjonalne miejsca. W kwestiach technicznych wielu nowości nie ma – zastosowana została ta sama, jakże lubiana przez użytkowników konstrukcja wszystkich modeli należących do serii S. Dodatkowo wózek może odjechać od nas na odległość 45 metrów, a następnie się zatrzymać. Resztę osiągalnych funkcji możemy porównać do doskonale znanego modelu S3 Pro. Jeśli dodać do tego niewielkie rozmiary po złożeniu, dostajemy produkt idealny.

Więcej o wózku Smart Trolley dowiesz się na stronie: www.golfhelp.pl