Sklep z plakatami – Plakatomania

Plakat – najmodniejszy designerski dodatek 

Plakaty ścienne to modny element projektowania wnętrz, który dodaje stylu i uroku każdemu pomieszczeniu. To właśnie dekoracje sprawiają, że przestrzeń staje się przytulna i zyskuje swój niepowtarzalny charakter. Plakaty obecnie dostępne są w tysiącach wzorów. Wybór konkretnego motywu powinien być dopasowany m.in. do stylu wnętrza. Inne plakaty będą bowiem pasowały do stylu glamour, skandynawskiego, vintage czy loftowego.

Jaki plakat wybrać?

Plakaty w rożnych wzorach i rozmiarach dostępne są w internetowym sklepie Plakatomania. Marka posiada w swojej ofercie szeroki wybór tych dodatków, przeznaczonych do każdego typu pomieszczenia. Znajdują się tu plakaty do kuchni z estetycznymi napisami czy nowoczesnymi grafikami, nawiązującymi do sztuki kulinarnej, minimalistyczne wersje grafik do sypialni lub energetyczne widoki dużych miast czy malowniczych terenów do salonu. Czarno-białe wersje, np. z widokiem samotnej wyspy czy pomostu sprawdzą się w delikatnych, spokojnych wnętrzach. Natomiast pejzaż Jesiennego Paryża czy dynamiczne Miejskie Kolory będą bardziej przyciągać uwagę i zachwycać. Miasta i architektura są często wybierane jako motywy plakatów, ponieważ jest to uniwersalny i elegancki sposób na dekorację wnętrza. W sklepie Plakatomania dostępne są wzory z najpiękniejszych miast świata, np. z Nowego Jorku, Londynu, Lizbony czy Hong Kongu.

Plakaty dopasowane do Ciebie

Plakaty dopełniają cały design wnętrza, zazwyczaj pasują też do osobowości i zainteresowań domowników. Warto wyrażać siebie w każdym elemencie codziennej przestrzeni. W sklepie Plakatomania znajdziemy liczne plakaty dla fanów muzyki, wersje z napisami czy te wykorzystujące motywy zwierzęce. Nie zabraknie też abstrakcyjnych wzorów i ilustracji oraz wariantu ze znakami zodiaku – te kosztują jedyne 47,20zł w wersji bez ramki. Plakaty z motywacyjnymi napisami to z kolei sposób na dobre samopoczucie i pozytywny nastrój każdego dnia. Plakat motywacyjny Good Vibes Only z Plakatomanii w dużym  rozmiarze 60 × 60 cm będzie doskonałym sposobem na zagospodarowanie przestrzeni na ścianie, a jednocześnie będzie inspirującym i estetycznym dodatkiem w każdym wnętrzu. Marka Plakatomania.pl posiada w swojej ofercie także wiele interesujących plakatów do pokoju dziecięcego. Są to kolorowe, przyjazne grafiki, które z pewnością zyskają sympatię najmłodszych. Ceny plakatów są zróżnicowane, przykładowo bajkowy plakat Rudy Lisek  kosztuje 35 złotych, a zabawny wzór z lamą – 29 złotych bez ramek.

Każdy plakat, aby mógł być wygodnie powieszony na ścianie potrzebuje ramki. To również sposób na łatwą pielęgnację oraz ochronę dekoracji przed zniszczeniem. Stylowe ramki w sklepie Plakatomania w czarnej wersji kolorystycznej kosztują 29,90zł za rozmiar 21 × 30 cm. Dostępne są również większe rozmiary.