Sale szkoleniowo – konferencyjne w hotelu – woj. Mazowieckie

Potrzebujesz zorganizować konferencję lub szkolenie na terenie województwa mazowieckiego? W takim układzie zapraszamy do zapoznania się z ofertą hoteli, w których znajdują się nowoczesne, wygodne sale szkoleniowo-konferencyjne.

Wybierając jeden z poniższych obiektów zyskujesz gwarancję, że organizowane przez ciebie wydarzenie odbędzie się w pomieszczeniu o wysokich standardach. Wiele dobrych hoteli, które w swojej ofercie oferują sale szkoleniowo-konferencyjne możesz znaleźć na stronie: http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/ . Poniżej przedstawiamy naszym zdaniem 3 najlepsze oferty hoteli na zoorganizowanie konferencji lub szkolenia.

Holiday Park Hotel

Budynek znajduje się w zacisznej okolicy, niedaleko Łomianek oraz Bielan. Lokalizacja nie sprawia problemów z dojazdem, ze względu na bliskość trasy E7. Chcąc zorganizować tutaj szkolenie lub konferencję, mamy do dyspozycji 12 sal, z których największa może pomieścić 200 osób. Hotel urządzony jest w lekko pałacowym stylu, komponującym się z zewnętrznym wyglądem budynku. Znajdziemy tutaj drink bar, bilard, zaplecze gastronomiczne oraz udogodnienia dla niepełnosprawnych. Istnieje również możliwość organizacji pikników.

Hotel Pałac Alexandrium

Miejsce, które niezaprzeczalnie uwodzi swoim klimatem. Zabytkowa architektura, 12-hektarowy park i liczne atrakcje na terenie obiektu. Hotel zapewnia swoim gościom możliwość korzystania z kompleksu SPA, nocnego klubu, drink baru, zaplecza gastronomicznego oraz sauny. Elegancki charakter obiektu sprzyja prowadzeniu szkoleń oraz organizowaniu konferencji. Do wyboru mamy 5 sal, z których największa może nadawać się dla 600 osób. Hotel znajduje się w Krubkach-Górkach.

Hotel Warszawianka

Na terenie budynku, goście mają dostęp do siłowni, drink baru, nocnego klubu, oraz sauny. Ponadto, obiekt oferuję zaplecze gastronomiczne oraz organizację pikników. Znajdziemy tutaj również szeroką ofertę sal konferencyjnych. Chcąc zorganizować szkolenie lub konferencję mamy do wyboru aż 32 pomieszczenia, z którego największe ma możliwość ustawienia stołów na 1200 gości. Warto również wspomnieć, że Centrum Kongresowe w Hotelu Warszawianka ma nowoczesne wyposażenie techniczne i multimedialne, pozwalające na przeprowadzenie konferencji na wysokim poziomie.

Hotel Hilton w Warszawie

Atutem obiektu jest jego lokalizacja, w samym centrum Warszawy. Największa sala, oferowana przez hotel może pomieścić 1600 osób. Dodatkowo, jeśli chcemy zorganizować coś na mniejszą ilość osób, mamy do wyboru 12 mniejszych sal, w których z powodzeniem  możemy zorganizować konferencję lub szkolenia. Hilton jest zaprojektowany tak, by spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Dlatego, wynajmując tutaj salę, nie muszą się państwo martwić o poziom świadczonych usług, mając pewność, że będą one w najwyższym standardzie.