Sale szkoleniowe na Mazurach

Jeżeli planujesz szkolenie i szukasz atrakcyjnego miejsca na jego zorganizowanie, Jabłoń Lake Resort z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. Każdy, kto pozna to miejsce, pozostanie pod jego urokiem na długo.

Mazury, cud natury

Sale konferencyjne na Mazurach to doskonały wybór, który po zakończonym kursie pozwala uczestnikom na chwile relaksu w pięknych okolicznościach przyrody. 10 hektarów przestrzeni obejmuje tereny zielone, plażę wraz z barem, liczne hamaki, korty tenisowe, a także boiska przeznaczone do gry w piłkę nożną czy siatkówkę plażową. Osoby zainteresowane innymi formami rozrywki, mogą również liczyć na wycieczki rowerowe, kajakowe czy przejażdżkę quadami. Ponadto na uczestników szkoleń czekają warsztaty CSR (na przykład skręcania rowerów dla dzieci z domu dziecka) czy mnóstwo gier terenowych. Goście mogą liczyć na niezwykłą kreatywność pracowników Jabłoń Lake Resort, którzy idealnie odpowiedzą na wszelkie oczekiwania.

Nowoczesne sale szkoleniowe na miarę wszelkich potrzeb

Sale szkoleniowe na Mazurach to oczywiście nie tylko moc atrakcji. Przede wszystkim, decydując się na przeprowadzenie szkolenia w tym miejscu, do dyspozycji gości są nowoczesne sale o powierzchni od 30 do 150 m2. Na uwagę zasługuje fakt, że największa z dostępnych sal ma połączenie z namiotem z rozsuwanymi ścianami. Stwarza to nowe możliwości i jest w stanie urozmaicić szkolenie, zapewniając gościom możliwość wypicia kawy czy herbaty z widokiem na jezioro oraz tereny zielone.

Piękno przyrody i bogate menu czekające na uczestników

Wybierając Jabłoń Lake Resort mamy pewność profesjonalnego oraz kompleksowego podejścia do tematu szkoleń. Klimatyzowane, dobrze oświetlone sale wyposażone w nowoczesny sposób oraz piękno otaczającej obiekt przyrody to nie jedyne atuty tego miejsca. Uczestnicy mogą liczyć na zdrowy i smaczny catering obejmujący posiłki dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego z nich. Restauracja Imbirowy Sad zadba nie tylko o walory smakowe serwowanych dań, ale także wysoką estetykę podania.

Jak wpłynąć na efektywność przeprowadzanego szkolenia?

Wieczorne ogniska, potańcówki i zabawy integracyjne to kolejne fantastyczne możliwości spędzenia wolnego czasu po szkoleniu, które czekają na gości przybyłych do mazurskiego obiektu zlokalizowanego w samym sercu Puszczy Piskiej. Warto pamiętać, że tego typu aktywności doskonale wpływają na efektywność przyswajania wiedzy przez uczestników kursu, pozwalają na swobodną i niewymuszoną integrację, a także zdecydowanie podnoszą atrakcyjność samego szkolenia.