Radmin 3.5

Osoby, które często podróżują w celach służbowych, muszą mieć dostęp do niezbędnych danych, aplikacji czy też projektów zapisanych na komputerach stacjonarnych znajdujących się w ich biurze. Kopiowanie i przenoszenie zewnętrznych nośników jest nie tylko niewygodne, ale także niezbyt bezpieczne. Dlatego też warto zainteresować się nowoczesnymi rozwiązaniami takimi jak aplikacje zapewniające zdalny dostęp do naszego komputera. Jednym z najlepszych jest Radmin 3.5, stworzony przez Famatech.

Pracuj z każdego miejsca na świcie

Dzięki zaawansowanym technologiom, takim jak Intel AMT, możliwa jest praca na komputerze lokalnym, nawet gdy ten jest wyłączony. Pozwala to na korzystanie z firmowych zasobów, będąc w innej strefie czasowej, na drugim końcu świata. Szyfrowanie połączenia zapewnia także wysoki poziom bezpieczeństwa, nawet dla najbardziej wrażliwych danych.
Dużą zaletą jest także przejrzysty interfejs użytkownika, dzięki któremu praca z Radmin 3.5 jest prosta, wydajna i nie różni się niczym od tej wykonywanej w biurze. Wystarczy tylko na biurowym komputerze zainstalować jeden z modułów programu, a drugi na zdalnym komputerze. Może to być laptop lub inny komputer stacjonarny, np. znajdujący się w filii naszej firmy w innym mieście lub kraju.

Twórz, kopiuj, zapisuj

Zaimplementowane rozwiązania pozwalają na łatwe kopiowanie i przenoszenie plików między komputerami, z funkcją zapisywania tylko różnic pomiędzy poszczególnymi wersjami plików, zapisanych na innych komputerach. Użytkownik może uzyskać dostęp do kilku komputerów jednocześnie, prezentując swoje projekty kilku osobom w tym samym czasie.
Warto wspomnieć, iż program ten doskonale radzi sobie z pracą na wszystkich wersjach systemu Windows, jak i także na maszynach z zainstalowanym Linuxem, dzięki opcji Radmin Viewer.

Wszyscy, którzy zainteresowani są możliwościami, jakie oferuje takie oprogramowanie, powinni jak najszybciej udać się pod adres https://www.vebo.pl/famatech lub https://www.vebo.pl/radmin, gdzie znajdują się informacje, jak szybko, bezpiecznie i korzystnie zakupić to niesłychanie praktyczne oprogramowanie.