Piec Harvia – cena

Inwestując w dobrej jakości piec do sauny trzeba dokładnie sprawdzić wszelkie możliwe opcje. Z całą pewnością można stwierdzić fakt, że takie piece muszą mieć odpowiednią moc, aby klient był z nich zadowolony. Na rynku ogromną popularnością cieszą się obecnie zwłaszcza funkcjonalne piece Harvia, za które trochę pieniędzy trzeba jednak zapłacić. W zdecydowanej większości przypadków takie piece kosztują od 1000 do nawet 4000 złotych, więc nie jest to mały koszt dla niektórych osób. Dzięki temu ma się jednak pewność tego, że piec odpowiednio spisze się w saunie, w której będzie można wypocząć. Dodatkowo piece tego producenta posiadają odpowiednie zabezpieczenia przed poparzeniami, wtedy można skupić się jedynie na relaksie. Cena zależna jest oczywiście od rodzaju pieca, od jego wymiarów, mocy, a także wyposażenia, więc widać wyraźnie, że może ona być bardzo zróżnicowana.

Piece wykonane ze stali nierdzewnej

W ofercie firmy Harvia znaleźć można przede wszystkim piece wykonane ze stali nierdzewnej, nie posiadają one zbyt dużych rozmiarów, ale za to są najtańsze ze wszystkich możliwości, ponieważ zapłaci się za nie około 1000-1200 złotych. Sprawdzają się one zwłaszcza w saunach rodzinnych, gdzie niekoniecznie potrzebna jest duża moc pieca, dlatego warto pomyśleć o takim zakupie, gdy piec nie ma mieć dużej mocy, za to ma być estetyczny i bezpieczny dla użytkowników. Piece elektryczne firmy Harvia, które mogą pomieścić w specjalnym zbiorniku gorące kamienie są już dużo droższe, ponieważ taki wydatek może kosztować klienta nawet 4000 złotych. Dzięki temu zapewni się sobie jednak jeszcze większy relaks, więc niektóre osoby chętnie decydują się na taki krok, gdy pozwala im na to sytuacja finansowa.

Wygodne sterowanie

Piece elektryczne pochodzące od producenta Harvia charakteryzują się bardzo wygodnym sterowaniem, dlatego też można sobie w nich podwyższać temperaturę, zarządzać wilgotnością, itd. Jest to dobra informacja dla wymagających osób. W ofercie producenta znajdują się też piece, które zasilane są prądem trójfazowym, dostępne są one w cenie około 1800-2000 złotych, więc jak widać zdecydować można się na kilka różnorodnych opcji, a ostateczna decyzja należy jedynie do klienta, który musi sobie to wszystko dobrze przeanalizować. Piece firmy Harvia zamówić można bez problemów za pomocą sklepu internetowego producenta, ceny za nie są podane, dlatego dla nikogo nie powinny być one zaskoczeniem. Po sfinalizowaniu transakcji piece dostarczane są przez pracowników do domu klienta.