Nowoczesny system do prasowania

Czy prasowanie musi być nużącą i zajmującą zbyt dużo czasu czynnością? Niekoniecznie, dzięki nowoczesnej technologii stworzonej przez szwajcarskich inżynierów Innosteam Plus, staje się ono przyjemnością. Wszystko dzięki udoskonaleniu zarówno samego żelazka, jak i deski do prasowania, które wykorzystują w pełni możliwości technologii parowej. Czym odznacza się system do prasowania Innosteam Plus i dlaczego warto zdecydować się na zakup tego luksusowego sprzętu AGD?

Specyfikacja Innosteam Plus

Systemy do prasowania Innosteam Plus są gotowe do pracy w niespełna 30 sekund. Łatwa do rozkładania i składania deska ma nowoczesny wygląd zaprojektowany z wszystkimi zasadami współczesnego designu. Stałe ciśnienie pary powoduje, że prasowanie staje się dużo łatwiejsze i szybsze, a wszystkie ubrania zyskują ekskluzywnie elegancki wygląd. Dodatkowym atutem jest możliwość napełniania żelazka każdym rodzajem wody, gdyż nie wymaga ono odkamieniania, płukania i czyszczenia. Stopa żelazka wykonana została z materiału polimerowego, co z kolei umożliwia dostosowanie temperatury do każdego rodzaju tkaniny, bez konieczności jej zmiany z użyciem termostatu czy stosowanie nakładek teflonowych. Zdecydowanie usprawnia to i przyspiesza cały proces prasowania. Dużo lżejsze żelazko gładko sunie po wszystkich tkaninach, nadając im nieskazitelnie gładki wygląd.

Dlaczego warto zainwestować w Innosteam Plus?

Decydując się na zakup nowego mieszkania lub domu, chcemy zadbać o to, aby nasze życie w nim było jak najwygodniejsze. Umożliwiają nam to właśnie luksusowe sprzęty AGD takie jak nowoczesny system do prasowania Innosteam Plus. Powstał on w wyniku wielu lat pracy szwajcarskich technologów, którzy za cel postawili sobie stworzenie unikatowych rozwiązań zmieniających dotychczasową rzeczywistość. Prostota formy kryje w sobie możliwość komfortowego używania i wysokiej wydajności sprzętu, gwarantując uczucie świeżości w wyprasowanych dzięki Innosteam Plus ubraniach.

Sterna Polska to jedyny dystrybutor w Polsce sprzętów AGD przeznaczonych dla najbardziej wymagających klientów. Innosteam Plus jest jednym z nich, a każdy kto ma z nim do czynienia doskonale wie, że już nigdy nie będzie chciał korzystać z innego systemu do prasowania.