Najpopularniejszy producent skarpet – UNIPEX

Hurtowa produkcja to standard, jeśli chodzi o odzież. Bez masowego wytwórstwa nasze garderoby byłyby bardzo ograniczone, a ceny ubioru byłyby o wiele większe. Taki sposób zaopatrywania rynku w tekstylia nie oznacza jednak złej jakości, a wręcz przeciwnie – profesjonalny proces technologiczny i wysoka klasa materiałów gwarantują wysoką jakość w każdej partii produktu. Dobre wzornictwo zaś pozwala cieszyć się dobrym ubiorem większej liczbie osób, niż w przypadku ręcznej, detalicznej produkcji.

Ci najlepsi producenci odzieży często specjalizują się w konkretnym jej typie, aby móc skoncentrować się na jej jak najwyższej jakości. Taki właśnie jest Unipex – rodzinna firma z podwarszawskiej Zielonki, która już od ponad 20 lat dostarcza dla polskich i zagranicznych hurtowni skarpetki na (prawie) każdą stopę.

Co w ofercie?

Unipex ma za sobą lata doświadczeń w projektowaniu i masowym wykonywaniu skarpet na praktycznie każdą okazję, dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Nie ważne, czy chodzi o element codziennego ubioru, dodatek dopasowany do garnitury czy funkcjonalną bieliznę – Unipex ma opracowane wzory do wszelkich zastosowań.

Panowie mogą przebierać w gustownych skarpetkach do garnituru, które prócz wygody noszenia zapewnią elegancję na przysłowiowych “salonach” dzięki klasycznemu, stonowanemu wzornictwu. Na miłośników sportów czekają skarpetki zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza – a to kluczowy czynnik powstrzymujący pojawienie się grzybicy! Ludzie pracujący fizycznie też potrzebują odziać swoje stopy – dla nich przeznaczone są skarpety zgodne ze standardami BHP, co ułatwi im noszenie obuwia roboczego i zapewni wysoki komfort pracy!

Skarpetki nie są jednak noszone od święta – to też część bielizny codziennej! Unipex ma szeroki asortyment wzorów dla kobiet, mężczyzn, ale też i dla dzieci i młodzieży! Dzięki różnym typom stosowanej bawełny, każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od płci czy wieku!

UNIkat od UNIpexu, czyli skarpetki na zamówienie

Skarpetki mogą być nie tylko towarem zaspokajającym potrzebę pojedynczego użytkownika. Czasem potrzebne są skarpety z unikatowym wzorem – może to być np. logo firmy. Taka bielizna przydaje się jako element stroju służbowego lub jako prezent dla klientów danego przedsiębiorstwa.

Unipex nie boi się takich wyzwań! Dzięki wysokiej jakości maszynerii i profesjonalnemu personelowi zakładu, przygotowanie partii takich skarpetek na zamówienie nie sprawi najmniejszego problemu! Do wyboru zamawiający ma trzy typy bawełny (czesana, bambusowa, regenerowana) oraz następujące rodzaje kroju: casual, sportowe, BHP, garniturowe, bezuciskowe, podkolanówki.

Ile to może kosztować? Każdy przypadek jest wyceniany indywidualnie, na szczęście wystarczy skontaktować się! Dane do tego potrzebne znajdują się na stronie firmy unipex.com.pl. Tam też można przejrzeć aktualny katalog wzorów – dlatego warto zapamiętać ten adres, aby nie przegapić nowych propozycji od Unipexu!

One Comment Add yours

  1. Diana pisze:

    Zima zapowiada się sroga, więc będzie jak znalazł. Jednak najlepsze skarpetki to są te góralskie z Zakopca. Pod kolana prawie i ciepło jak w piecu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *