Najlepsze mieszkania w Kole

W kole znajdziemy wiele ciekawych mieszkań zarówno dla osób zamożniejszych, jak również tych, którzy posiadają ograniczony budżet. Mamy najczęściej do swojej dyspozycji mieszkania do wynajęcia, ale także mieszkania, które możemy zakupić, gdy chcemy na stałe przeprowadzić się do tej miejscowości. Niektóre mieszkania wymagają remontu, ale są też takie, które są już po gruntownym remoncie oraz umeblowane i nadają się od razu do zamieszkania. W tym krótkim artykule omówimy sobie najlepsze mieszkania w Kole.

1. Mieszkanie 50 m po gruntownym remoncie

Na sprzedaż mamy 50 m mieszkanie, które znajduje się na parterze przy ul. Broniewskiego 10. Do mieszkania otrzymujemy dodatkowo własną piwnicę. Lokal jest po gruntownym remoncie i zostały w nim wymienione wszystkie dni wewnętrzne oraz zewnętrzne. Dodatkowo została także wymieniona cała instalacja elektryczna oraz założone zostały nowe panele. W mieszkaniu tym znajdziemy 3 pokoje oraz łazienkę z prysznicem, w której mamy już zakupioną nowoczesną pralkę, a także znajdziemy dużą i przestronną kuchnię w zabudowie. Wszystkie stare okna zostały również wymienione na nowoczesne okna PCV, a dodatkowo zostały zamontowane rolety. Cena, jaką musimy ponieść kupując to mieszkanie to obecnie 197 000 zł.

2. Mieszkanie w bloku

Dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w bloku znajduje się na terenie, który został ogrodzony. Mamy tutaj prywatną bramę wjazdową oraz do każdego mieszkania odpowiednio przypisane miejsce parkingowe. Powierzchnia tego mieszkania to aż 48,53 m2 i cena, jaką musimy obecnie za nie zapłacić to 143 164 zł. Jak zapewnia nas właściciel wszystkie okna zostały wymienione na nowoczesne okna PCV, dzięki czemu unikniemy już dodatkowych kosztów przy remoncie. Mieszkanie to posiada ogrzewanie miejskie i znajduje się na terenie osiedla domów wielorodzinnych.

3. Mieszkanie ul. Toruńska, 55 m2

Kolejnym ważnym zainteresowania mieszkaniem jest nieruchomość znajdująca się na ul Toruńskiej. Mieszkanie to przeszło gruntowny remont i zostały z nim wymienione wszystkie okna, drzwi oraz elektryczna instalacja. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i posiada 3 pokoje. Wszystkie pokoje zostały umeblowane, jak również w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD została kuchnia. Do mieszkania mamy również dodatkowo balkon, piwnicę, a także niedaleko mieszkania został postawiony dla nas garaż typu blaszak. Całkowita Powierzchnia tego mieszkania wynosi 55 m2, a jego cena aktualnie wynosi 225 000 zł.