Które szkolenia były najpopularniejsze – Poznań 2018?

Szkolenia dla handlowców, z zakresu marketingu i sprzedaży

W branży związanej ze sprzedażą, panuje obecnie ogromna konkurencja. Nic więc dziwnego, że w Poznaniu do jednych z najpopularniejszych szkoleń, należą te dotyczące handlu i marketingu. Szczególną popularnością cieszyły się szkolenia dotyczące nawiązywania relacji z klientem, negocjacji oraz budowania trwałych relacji z klientem, który pozostanie wierny danej marce.

Uwagę przykuwały również szkolenia z zakresu przeprowadzania procesów reklamacji oraz tworzenia relacji z trudnymi klientami. W branży handlowców, popularne jest zdobywanie wiedzy o kontaktach interpersonalnych i psychologii, aby móc tworzyć skuteczne strategie marketingowe i sprzedażowe, pozwalające na rozwój firmy. Uznaniem cieszyły się również warsztaty dotyczące przeprowadzania profesjonalnej rekrutacji pracowników.

Finanse oraz prawo

Specjaliści zajmujący się prawem oraz rachunkowością i finansami zawsze są potrzebni. Dlatego, szkolenia dotyczące tych dziedzin, również cieszyły się dużą popularnością. Ze względu na spore zainteresowanie, część szkoleń odbywała się cyklicznie. Firmy organizujące szkolenia wychodziły na przeciw oczekiwaniom klientów i dostosowywali program tak, by uczestnikami mogli być zarówno klienci indywidualni, jak i większe, zorganizowane grupy. W tej branży, największą popularnością cieszyły się szkolenia dotyczące m.in. finansów publicznych, prawa ochrony środowiska, rozliczania projektów finansowanych z pieniędzy unii europejskich, prawa pracy oraz prawa budowlanego.