Krzyże apteczne LED – skuteczna reklama dla apteki

W dzisiejszych czasach, w dobie szeroko rozwiniętej technologii reklamowej i stale rosnącej w siłę konkurencji zmuszeni jesteśmy do stosowania coraz to bardziej charakterystycznych środków reklamowych. W przypadku apteki, wszystkie znamiona idealnej reklamy pasującej do XXI w. będzie spełniał krzyż apteczny LED.

Jest to rozwiązanie, które znacznie skuteczniej  niż dotychczasowe i oklepane środki reklamowe dotrze do przechodniów. Mało kto dzisiaj idąc ulicą zatrzymuje się, by przeczytać jakiś plakat, a taki oświetlony krzyż przyciąga spojrzenia już z daleka. Ponadto, dzięki zastosowaniu technologii LED, jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ znacznie redukuje koszty eksploatacyjne.

Krzyż apteczny LED

Krzyż apteczny LED, to środek reklamowy, któremu nie straszne są żadne warunki atmosferyczne, świetnie sprawdzi się i  w mrozy i w trakcie ulewy. Będzie widoczny nawet we mgle! Obecnie montaż takiego krzyża nie sprawia problemów, jest to możliwe zarówno na zewnątrz, jak i w środku, np. na witrynie apteki. Bardzo często apteki decydują się również o umieszczeniu pod krzyżem napisu informującego, że apteka jest czynna całą dobę 24h, lub po prostu informacji o jej standardowych godzinach pracy.

Kolor diod LED

Kolor krzyża aptecznego wcale nie jest odgórnie określony, nie musi to być zawsze zielony kolor. Klient może sobie dowolnie wybrać kolor diod jakim jest zainteresowany, zatem swobodnie możne dopasować kolorem do wystroju, czy loga apteki taki krzyż, tworząc spójny image z wystrojem konkretnego obiektu, lub spełniający kryteria konkretnej sieci. Warto zwrócić uwagę na to, że im bardziej będzie oryginalny wygląd takiego krzyża, tym bardziej będzie on zwracał na siebie uwagę.

Wraz z rozwojem popularności takiej metody reklamowania swoich usług, wiele aptek decyduje się na zrobienie całego napisu APTEKA za pomocą technologii LED. Wybierając taki rodzaj reklamy warto zwrócić uwagę na rozmieszczenie diod. Krzyż apteczny w technologii LED będzie najlepiej widoczny kiedy diody będą umieszczone jak najbliżej siebie. Dzięki takiemu ustawieniu będą wywoływały silniejszy efekt pulsowania, który jest równoznaczny z lepszą widocznością na odległość, a przecież o to w tej reklamie chodzi.

Krzyże apteczne z podświetlanym panelem

Na rynku można znaleźć również krzyże z podświetlanym panelem, który kolorystycznie również może być dopasowany do wystroju apteki, może nawiązywać do jej indywidualnego loga. Dzięki takiemu panelowi na krzyżu aptecznym może być też zamieszczony napis lub jakaś mała grafika.

Płaskie krzyże apteczne LED

Zdarza się tak, że nie każda elewacja umożliwia zamontowanie klasycznego krzyża aptecznego, ale przy obecnej technologii, to również nie stanowi już problemu, bowiem istnieją już w tej chwili specjalne krzyże apteczne LED płaskie. Takie krzyże bez problemu można zamontować na dowolnym typie elewacji i one równie doskonale będą spełniać swoją rolę i przyciągną do apteki kolejnych klientów.

Więcej o krzyżach aptecznych LED możesz dowiedzieć się ze strony  firmy Vision Arte. Jest to firma reklamowa, która specjalizuje się w wykonywaniu reklam jakimi są krzyże apteczne LED. Ofertę firmy możecie znaleźć pod linkiem: https://www.visionarte.pl/