Korekcja uszu – nici Aptos. Dlaczego warto zdecydować się na to rozwiązanie?

Dzięki nowoczesnej technologii odstające uszy przestały być problemem. Wystarczy skorzystanie z zabiegu nićmi Aptos, by szybko pozbyć się mankamentów.

Korekcja uszu – nici Aptos. Dlaczego warto zdecydować się na to rozwiązanie?

Dzięki uszom oraz zmysłowi słuchu możemy w odpowiedni sposób funkcjonować i porozumiewać się ze światem. Z drugiej jednak strony nawet jeśli nasz słuch działa bez zarzutu, to nie oznacza to jeszcze, że wszystko jest w porządku. Choć może wydawać się to pozornie mało istotną kwestią, w to w rzeczywistości odstające uszy mogą być powodem poważnych kompleksów.

Odstające uszy – jaka jest przyczyna?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Przyczyny odstających małżowin usznych mogą być różne. Zazwyczaj defekt ten wynika ze zbyt słabo wykształconego fałdu grobelkowego (a w skrajnych przypadkach nawet jego braku). Innym z powodów takiego stanu rzeczy jest zbyt głęboka muszla małżowinowa. Co ciekawe, mankament ten jest dość mocno rozpowszechniony – według międzynarodowych statystyk może on dotykać nawet pięć procent populacji obojga płci. Nierzadko odstające uszy to cecha dziedziczna.

Choć problem ten może wydawać się poważnym schorzeniem, to zasadniczo jest to defekt, który nie ma negatywnego wpływu na organizm i skutkuje jedynie obniżeniem samoakceptacji. Aby pozbyć się kompleksów związanych z uszami, można skorzystać z niezwykle skutecznego i coraz bardziej popularnego w ostatnich latach rozwiązania. Jest nim profesjonalny zabieg, czyli korekcja uszu nićmi Aptos. Jest to stosunkowo nowa metoda działania, która jednak systematycznie zdobywa nowych zwolennikom. Nie ma w tym fakcie nic dziwnego, ponieważ korzystanie z metody Aptos oznacza liczne korzyści.

Korekcja uszu – dlaczego warto zdecydować się na to rozwiązanie?

Istnieje wiele powodów, które sprawiają, że korekcja uszu nićmi Aptos to rozwiązanie, na które każdego dnia decydują się nowi pacjenci. Przede wszystkim, jest to zabieg bezbolesny. Przystępując do niego, nie należy obawiać się bolesnych doświadczeń (poza lekkim dyskomfortem oraz koniecznością noszenia zabiegu chirurgicznego przez okres kilku dni po operacji).

Ponadto, nie trzeba poświęcać wiele czasu, by go przeprowadzić – cały zabieg trwa około jednej godziny, co jest porównywalne na przykład z dłuższą wizytą u stomatologa. Zabieg z użyciem nici Aptos, który oferuje między innymi Centrum Medyczne San-Medical, to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy lubią natychmiastowe efekty. Skutki operacji widać już po jednej wizycie u specjalisty. Nie trzeba powtarzać zabiegu, by osiągnąć ostateczny efekt.