Kardiomonitory importera z Żywca – Euro-Medical – Sprawdź

F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-444-60-70 adres email: [email protected]

Firma euro-medical zaprasza do współpracy wszystkich klientów, którzy poszukują sprzętu lub aparatury. Jesteśmy firmą handlową zajmującą się zaopatrzeniem placówek medycznych w sprzęt jak również aparaturę medyczną. W swojej szerokiej ofercie posiadamy monitory pacjenta, elektrokardiografy, pulsoksymetry ale także wózki do przewożenia chorych, wózki do przewozu zwłok, łóżka medyczne. Jeżeli chcesz poznać naszą pełną ofertę wejdź na naszą stronę firmową. Jako firma pracujemy na runku już ponad 15 lat. W tym okresie zrealizowaliśmy setki projektów w sferze dostaw sprzętu dla polskich oraz zagranicznych klientów. Sprzęt medyczny Euro-Medical służy pacjentom w różnych placówkach medycznych. Naszymi kontrachentami są szpitale, dps-y, przychodnie, prywatne gabinety oraz kliniki. Podstawowym produktem , który oferujemy są kardiomonitory.

Tutaj mogą Państwo zobaczyć pełną ofertę na kardiomonitory – https://euro-medical.pl/kardiomonitory
Polecamy również szeroki wybór wózków reanimacyjnych. Pełną ofertę i różne konfiguracje znajdziesz u nas na stronie www. Monitory funkcji życiowych to standardowe urządzenia używane przez pracowników służby zdrowia do oceny stanu zdrowia chorego. Zazwyczaj kardiomonitor rejestruje: Ciśnienie krwi, puls, poziom nasycenia tlenem, temp, częstość oddechów. W szczególności ich podstawowe zastosowanie polega na monitorowaniu podstawowych parametrów pacjenta podczas przebiegu zabiegów czy operacji. Dzięki zastosowaniu w naszych systemach monitorowania technologii umożliwiających dostęp do pełnego zakresu danych pacjenta, ułatwiają one podejmowanie decyzji jak również pomagają zaoszczędzić czas poświęcany na szukanie informacji. W kardiomonitory wyposażone są wszystkie oddziały szpitalne – sale operacyjne, sale nadzoru intensywnej opieki medycznej ale również przychodnie, gabinety medyczne, domy opieki społecznej. Dostępne są na rynku również przenośne monitory pacjenta, które mogą być stosowane w domach prywatnych. Urządzenia dostępne są w rożnych konfiguracjach, rozdzielczościach oraz z opcjami za dopłatą takimi jak wózek pod monitor pacjenta, kapnograf czy centralne monitorowanie pacjenta. Zobacz pełną naszą ofertę na naszej stronie www.
Produkty sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą oraz doświadczeniem naszym klientom. Dodatkowo zatrudniamy handlowców, którzy każdego dnia odwiedzają naszych klientów na terenie całej Polski. Od lat rozbudowujemy również siatkę sprzedaży przez firmy dystrybutorskie. Współpraca z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze szerszej liczby klientów. Wszystkich zainteresowanych naszą marką produktów zapraszamy do kontaktu. Posiadamy dla naszych dystrybutorów korzystną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje korzystny rabat.

Gwarantujemy od lat serwis naszych sprzętów. Gwarantujemy dostępność części zamiennych oraz szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą firmę klientom. W szczególnych przypadkach dajemy także klientowi sprzęt zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentom. Poznaj naszą firmę euro-medical. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www – https://euro-medical.pl