hitpraca.pl – profesjonalna pomoc w znalezieniu pracy!

Chciałbyś znaleźć sobie pracę, ale nie wiesz jak się za to zabrać, i gdzie wyszukać dobrych ofert? Nie musisz się tym martwić, gdyż hitpraca.pl z pewnością pomoże ci w dobraniu takiej pracy, której będzie dla ciebie sam w raz odpowiednia i ty sam ją wybierzesz.

hitpraca.pl – profesjonalna pomoc w znalezieniu pracy!

hitpraca.pl to portal przeznaczony do znalezienia sobie pracy, również zamieszczania swojej oferty, gdy szukasz do swojego zespołu nowych pracowników. Współpracuje również z firmami partnerskimi, które oferują większą liczbę ofert pracy i przesyłają automatycznie aktualizowane dane. Jeśli chcesz założyć swoją indywidualną ofertę pracy, możesz ją wprowadzić za pośrednictwem partnerów hitpraca.pl. Trafi do nich automatycznie po synchronizacji danych.

O portalu hitpraca.pl

W pierwszej kolejności jest umieszczona zakładka „Oferty pracy”. Tam są zamieszczone różne oferty pracy do wyboru. Gdy kliknie się na zaznaczoną ofertę, pojawia się informacja o pracy i o jego pracodawcy. Sam możesz wyszukać ofert pracy w swojej miejscowości lub pracę o jakiej marzysz. Wystarczy wpisać praca i nazwę miejscowości np: praca Poznań, praca Kielce itd. Kiedy już znajdziesz to czego szukałeś, zaznaczasz „Odpowiedz na ogłoszenie” i strona przekieruje cię dalej.

Jeśli chcesz dostawać powiadomienia o nowych ofertach, wystarczy jak wprowadzisz nazwę swojej miejscowości, oraz e-mail. W następnej zakładce, jest „Praca Za Granicą”. Sposób szukania jest taki sam jak w pierwszej zakładce, tylko tym razem wybierasz kraj, w którym chcesz znaleźć oferty pracy. Wystarczy, że klikniesz w jakim kraju chcesz pracować a strona pokieruje cię dalej do poszczególnych ofert.

Trzecia zakładka jest „Dla firm”. W ten sposób uzyskujesz dostęp do kontaktu z kandydatami zainteresowanymi twoimi ofertami pracy. Specyfikacja XML, służy do regularnego synchronizowania twoich zamieszczonych ofert na hitpraca.pl. Na podstawie tych danych automatyczni są wstawiane nowe ogłoszenia o prace, a stare oferty zostają usuwane.

Certyfikowany Pracodawca, ma korzyść do systemu dla aktywnych pracodawców dla wyższej wydajności reklamy na portalu hitpraca.pl. Co to oznacza? Użytkownicy będą częściej reagować na oferty pracy i oczekują większej szansy na odpowiedź na ogłoszenie. Przy każdej ofercie pracy widoczne będą słowa “Certyfikowany Pracodawca”.

W zakładce „Blog”, możemy znaleźć ciekawe artykuły o tematyce pracy.  Teraz już wiesz wszystko. Możesz zacząć już działać. hitpraca.pl stanie się dla ciebie partnerem do zdobycia nowych pracowników lub znalezienie wymarzonej pracy!