Dlaczego warto mieć dystrybutor wody w firmie?

Firma, która dostarcza pracownikom wodę do picia jest zawsze dobrze postrzegana w oczach swoich gości, klientów czy partnerów biznesowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracodawca dba o ich dobre zdrowie i samopoczucie, a to przedkłada się na zwiększenie efektywności i wydajności pracy, lepszą atmosferę i zwiększona motywację do wykonywania zadań. Dlatego zawsze warto zadbać o nieograniczoną dostępność wody zimnej i gorącej. Posiadanie dystrybutora jest ważnym elementem wyposażenia, ponieważ dzięki niemu pracownicy mogą w każdej chwili ugasić pragnienie, co jest szczególnie ważne w miesiącach letnich.

Dystrybutor wody – jakie ma zalety?

Instalacja tego typu urządzenia w firmie ma wiele zalet. Dystrybutory są nowoczesne, wydajne i bezpieczne w użytkowaniu. Urządzenia wyposażone zostały w nowoczesne rozwiązania, takie jak blokada gorącej wody, podświetlany, elektroniczny panel i strumień wody oraz wylewki impregnowane srebrem. Dystrybutory posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, gwarantujące najwyższą jakość wody pitnej. Napoje i potrawy przyrządzane na jej bazie są nie tylko bardzo zdrowe, ale i smaczne. Ponadto dystrybutory są eleganckie i świetnie wpisują się w stylistykę pomieszczeń biurowych, rekreacyjnych czy sportowych.

Dystrybutory filtrujące – dlaczego warto je mieć w firmie?

To najlepsze rozwiązanie dla każdego biura, magazynu, przedsiębiorstwa produkcyjnego i instytucji publicznej. Dlaczego warto zainwestować w dystrybutory do wody? Korzyści jest bardzo wiele. Najważniejszą zaletą jest wysoki komfort pracowników, którzy mogą nawadniać swój organizm w zależności od potrzeby. To sprzyja zwiększeniu efektywności i produktywności, ponieważ świeża woda dodaje energii, poprawia koncentrację i wpływa pozytywnie na motywację do pracy. Dzięki zainstalowaniu takiego urządzenia pracodawca przyczynia się do redukcji odpadów z plastikowych butelek, co przedkłada się na aspekt ekologiczny czyli dbanie o środowisko naturalne.

Dlaczego jeszcze warto zainwestować w dystrybutory wody?

Firma, która oferuje tego rodzaju usługi instaluje urządzenie we wskazanym miejscu. Ponadto można liczyć na ich profesjonalną obsługę serwisową, w skład której wchodzą regularne zabiegi dezynfekujące i odkamieniające urządzeń oraz naprawy w razie potrzeby. W ramach usług znajduje się także konserwacja dystrybutora, wymiana filtrów, lamp UV lub jego demontaż i wymiana na nowy w przypadku awarii.
A co najważniejsze zdrowa woda jest dostępna w nieograniczonych ilościach i to w każdym czasie.