Czy warto wynająć motorówkę podczas pobytu w Trójmieście?

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a ciepłe dni stają się codziennością. Jest to idealny czas na zasłużony odpoczynek od codziennych obowiązków i zgiełku. Każdy zasługuje na chwilę relaksu, a kto nie chciałby spędzić takiego czasu nad morzem, podziwiając piękne widoki. A jak jeszcze bardziej umilić sobie te chwile? Wynajem motorówki w Trójmieście brzmi obiecująco.

Dlaczego Trójmiasto?

Trójmiasto położone jest w północnej Polsce nad Zatoką Gdańską. Obejmuje obszar trzech nadmorskich połączonych ze sobą miast: Gdańska, Sopotu i Gdyni o łącznej powierzchni 415 kilometrów kwadratowych. Oprócz znakomitego położenia praktycznie pośrodku linii brzegowej Polski, co zapewnia komfort podróżowania w jedną, czy w drugą stronę w zależności od upodobań i potrzeb, przykładowo wynajmując motorówkę, Trójmiasto oferuje również wiele innych atrakcji, które z pewnością przypadną do gustu większości osób. Do interesujących zajęć z pewnością należy zaliczyć zwiedzanie cudownych zabytków, spacerowanie po piaszczystych plażach, czy po urzekających ulicach miasta, zachwycając się jego urokami. Jeśli jesteście spragnieni rozrywki, Sopot słynie z nocnego życia z wieloma klubami i barami. Jak więc widać, wszystko wskazuje na to, że Trójmiasto jest perfekcyjnym miejscem podróży w celach wypoczynkowych.

Wynajem motorówki  – Trójmiasto

Trójmiasto to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w Polsce. Mimo wszystko, zgiełk miasta czasami może przytłoczyć. Rozwiązaniem, aby chociaż na chwilę oderwać się od lądu i zapomnieć o przyziemnych problemach jest wyprawa w głąb Bałtyku. Z tego powodu powstały firmy takie jak PremiumBoats oferujące wynajem motorówki na terenie Trójmiasta. W zależności od potrzeb oferowane są najróżniejsze usługi z wieloma opcjami. Należą do nich:

  • całodniowy wynajem motorówki ze sternikiem,
  • całodniowy czarter (wymagane uprawnienia sternika motorowodnego bądź morskiego),
  • wieczór panieński/kawalerski – opcja oferuje wpłynięcie do Sopotu podświetlaną motorówką,
  • wynajem motorówki Trójmiasto w celach transportowych, jako taxi wodne na Hel, do Sopotu, Gdyni bądź Gdańska,
  • randka przy zachodzie słońca,
  • rejs Gdynia Orłowo, Porty i Torpedownie.

Czy warto?

Gwarantowane jest, że wynajmując motorówkę w Trójmieście, spędzisz niezapomniane chwile ze znajomymi czy rodziną. Motorówki wyposażone są w oświetlenie, echosondy GPS, nawigację, mapy, nagłośnienie bluetooth, komputer pokładowy, wspomaganie układu kierowniczego i stolik. Dzięki nowoczesnych technologii oferują wysoki komfort podróżowania z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Dzięki takiej podróży z pewnością poczujesz chwilę wolności, adrenaliny, czy romantycznie spędzony czas z najbliższą osobą. Przy okazji rzucisz okiem na zapierającą dech w piersiach Zatokę Gdańską i pobliskie atrakcje.