Czy warto mieć dystrybutor wody w firmie?

Każdy przedsiębiorca musi zapewnić nieograniczony dostęp do wody dla swoich pracowników. Jednak jakość wody kranowej często pozostawia wiele do życzenia. Z tego względu, jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego nowoczesnego biura powinien być dystrybutor wody. Pozwala on na filtrowanie wody oraz pobieranie jej o każdej porze, niezależnie od czasu pracy firmy.

Lepsza koncentracja i wydajność pracy

Dystrybutor wody w firmie jest najprostszym sposobem na poprawienie atmosfery oraz motywacji pracowników. Dzięki możliwości orzeźwienia smaczną i zdrową wodą pracodawca jest lepiej postrzegany przez swoich podwładnych. Dodajmy, że spożywanie odpowiedniej ilości wody wpływa pozytywnie na organizm człowieka, a więc poprawia koncentrację. Dystrybutory z wodą w firmie sprzyjają więc podwyższaniu efektywności pracy, a to zwiększa realne zyski przedsiębiorstwa.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Woda źródlana dostępna w dystrybutorze może być spożywana bezpośrednio lub służyć do przygotowania kawy i herbaty. Mamy pewność, że jest bezpieczna dla pracowników. Jest pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń, zarówno mechanicznych, chemicznych, jak i mikrobiologicznych. Można ją zaoferować również klientom albo kontrahentom firmy i dzięki temu łatwiej tworzyć pozytywne relacje biznesowe.

Poza tym przechowywanie dużej ilości wody w plastikowych butelkach jest niewygodne i zajmuje cenne miejsce w biurze. Zamiast tworzenia bałaganu możemy zamontować dystrybutor z wodą w firmie, który wygląda estetycznie, a wszyscy pracownicy mogą korzystać z własnych plastikowych pojemników. Firma jest wtedy postrzegana jako proekologiczna, bo zmniejsza generowanie śmieci.

Wygodna dostawa i serwis

Dystrybutor wody do biura można zamówić w różnych wersjach i odmianach. Dzięki temu łatwo dostosujemy wygląd oraz rozmiar do specyfiki działania przedsiębiorstwa. Dostawy wody odbywają się regularnie i nie trzeba do tego angażować swoich pracowników. Dystrybutor z wodą w firmie jest objęty stałym serwisem, jak również cykliczną konserwacją. Jest to więc źródło wody niewymagające obsługi oraz dodatkowych kosztów. Firma ponosi stałe i z góry przewidywalne koszty napojów, które są zwykle rozliczane na podstawie jednej miesięcznej faktury. Jest to znacznie wygodniejsze i w praktyce tańsze rozwiązanie niż zakup wody butelkowanej.

Dystrybutory wody do biura są doskonałym rozwiązaniem gwarantującym stały dostęp do świeżej i czystej wody. Są to urządzenia ekologiczne i ekonomiczne w eksploatacji. Dodatkowo poprawiają ocenę przedsiębiorstwa wśród pracowników i kontrahentów.