Biuro Tłumaczeń cennik

Im bardziej rozwinięty staje się rynek tym więcej transakcji zawieranych jest za granicą. Niestety ludzie nie są w stanie nauczyć się płynnie wszystkich języków świata, aby bez przeszkód móc porozumiewać się z innymi i zawierać umowy cywilno-handlowe i inne. Z tego powodu powstaje coraz więcej biur tłumaczeń, przez co trudno jest wybrać tylko jedno. Różnią się one od siebie ofertą, ceną, ludźmi, jacy w nich pracują. Jedną z opcji jest porównanie ich ze sobą i wybranie tej, która najbardziej odpowiada potrzebom i zasobom pieniężnym klienta.

COLUMBUS

Jednym z firm świadczących usługi tłumaczeniowe jest Biuro Tłumaczeń COLUMBUS. Jego siedziba mieści się w Krakowie. Zatrudnia wielu kwalifikowanych tłumaczy wykonujących tłumaczenia profesjonalnie i wysokiej jakości. Zajmują się oni ponad 20 językami świata. Wśród nich znajdują się prawie wszystkie języki europejskie, azjatyckie i inne, które podzielili na cztery grupy językowe. Do pierwszej z nich należą najpopularniejsze języki europejskie – angielski, niemiecki, francuski i rosyjski – które zarazem są najtańsze. Cena za tłumaczenie pisemne waha się w granicach 30-35 zł. Druga grupa to pozostałe języki europejski. W tym przypadku koszt pisemnych wersji to 33-90 złotych. Cena tłumaczeń pozostałych grup językowych i wszystkich ustnych wymaga indywidualnej wyceny. COLUMBUS wykonuje je w ciągu jednego (wersja ekspresowa) do dwóch dni. Za nadprogramowe lub niecodzienne tłumaczenia doliczana jest dopłata do 50% oryginalnej ceny. Biuro oferuje także rabaty do 10% przy większych zleceniach. Podawane przez nich ceny są netto, oznacza to, że trzeba do nich doliczyć podatek Vat -23%

mTłumaczenia.pl

Biuro tłumaczeń mieszczące się obecnie pod adresem www.mtłumaczenia.pl istnieje od równo 60 lat. Obecnie współpracuje z ponad 400 tłumaczami zajmującymi się ponad 36 językami na świecie. W ciągu całego okresu działalności liczba przetłumaczonych stron dawno przekroczyła już 1 000 000. Biuro tłumaczeń oferuje zarówno tłumaczenia pisemne jak i ustne. Cena 1 strony tłumaczenia zwykłego waha się od 36 do 110 złotych, a przysięgłego 45-50 złotych. Tłumacząc z języka obcego na obcy ceny zaczynają się od 62zł/1str. Z kolei tłumaczenia ustne liczone za jedną godzinę kosztują od 120 złotych w górę. Przy dużych zleceniach możliwe jest uzyskanie rabatu cenowego. Jednakże chcąc mieć wykonaną usługę w trybie ekspresowym trzeba do oryginalnej ceny dodać 50% lub jeśli potrzeba kolejną kopie tłumaczenia przysięgłego cena wzrasta o 20%.

Translavox

Biuro tłumaczeń z wykwalifikowanym zespołem tłumaczy angielsko-polskich. Istnieje od 2015 roku i wykonuje tłumaczenia pisemne i ustne. Firma charakteryzuje się błyskawiczną wyceną, doświadczeniem, poufnością i stosowaniem w pracy innowacyjnych technologii. Tłumaczenia ustne podzielone i wycenione są na 4 rodzaje – symultaniczne, konsekutywne i liaison, towarzyszące. Cena wynosi od 500 złotych za 4 godziny tłumaczeń po 800 złotych za jeden dzień. Korekty lub tłumaczenia pisemne zaczynają się od 5 złotych za stronę. W niektórych przypadkach potrzebna jest wycena indywidualna. Najdroższe jest tłumaczenie nagrań lektorskich w innych językach, ponieważ ceny idą od 120zł w górę. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o cenniku w biurze tłumaczeń Translavox.